מטיילים ממליצים

מטיילים ממליצים על טיולי הבוטיק לרומניה של קא לה מאמא

11.9.2019

לאה,

ראשית רצינו להודות לך על טיול קולינרי מיוחד במינו בנופי רומניה המדהימים עם "קא לה ממה".
לפני שנרשמנו חששנו מאוד לצאת לטיול מאורגן מאחר ותמיד יצאנו באופן עצמאי לכל יעד בעולם שחפצנו בו ואכן הגענו עם המון חששות איך תהיה הקבוצה ואיך הכל מתנהל.
לשמחתנו הרבה הטיול החל כבר בשדה התעופה כאשר את לאה דאגת שכל אחד יגיע לדלפק הבידוק בצורה הטובה המהירה והיעילה ביותר. גם כאשר נחתנו רכזת את כולם כדי שנגיע לאוטובוס באופן מסודר ונצא בבטחה לדרך.בשדה פגשנו באובידיו המדהים שגם הוא כמוך דאג שנגיע לאוטובוס בבטחה וביחד עם סטפן הנהג דאג להעלות את כל המזוודות לאוטובוס ולחלק בקבוקי שתיה לכולם. מהרגע הראשון הכל עבד מעולה תחת שרביטך האמין והבטוח.ואכן הגענו למקומות שאף אחד אחר לא היה מגיע בטיולים מאורגנים אחרים...
הגענו לעיירות קטנות...כפרים יפים וקטנים.....מקומות הלינה שבחרת נבחרו בקפידה והיו בעיקר פנסיונים משפחתיים מהממים בלב נוף מדהים כשקמנו כל בוקר והלכנו לישון כל ערב ועם יחס נהדר של בעלי המקום לכל דרישותינו..כל בעיה שצצה למישהו מהקבוצה מיד סיעת ועזרת בצורה הטובה והיעילה ביותר.התחשבת בצרכים של כל אחד ואחת כל הזמן .האוכל שאכלנו במקומות הלינה הללו היה נהדר ושוב עפ"י בקשתך ותחת השגחתך הנאמנה. היינו במספר סדנאות אוכל נהדרות עשינו טעימות של גבינות...יין...ובקרנו במבצרים , כנסיות , בתי כנסת , מקומות עם סיפור מאחוריהם ובכל מקום שנסענו קבלנו הסבר מעמיק יותר מהרגיל מאובדיו שהסביר ולא כעס אף פעם כאשר נשאל שוב ושוב על אותו הנושא שכבר הסביר לפני כן...אובידיו היה מוכן לסייע בכל נושא גם כזה שלא היה קשור לטיול.
סטפן הנהג הינו נהג נהדר... נהג בזהירות רבה כך שיכולנו ליהנות מהנופים המהממים שעברנו בהם מבלי חשש... עשיתם הפסקות עפ"י בקשתותינו .ידעתם להציב גבולות והקבוצה היתה מדהימה ועמדה בלוחות הזמנים והגיעה בזמן לכל מקום. לכן אנחנו מאוד מאוד מודים לך על טיול מיוחד במינו כמובן שנשמח לקבל פרטים בנוגע לטיולים האחרים שאת מארגנת ותארגני. כמובן שנמליץ לכל מי שירצה לצאת לטיול בטעם אחר מהרגיל אלה הם הטיולים הנפלאים שאת מארגנת...
בברכה,
טליאס יוסי ושושי, עכו
הי לאה ובהחלט גם אלי המסור... שהטיול בלי היחס החם שלו היה לוקה בחסר...

רציתי לומר לך כמה מילים לא על הטיול אלא על היחס שלך לנוסעים מתחילת הרישום, ההקפדה שלך לגבי קבלות ואישורים מהירים, על החשיבות של הפגישה המקדימה אצלך בבית שבוודאי אינה מובנת מאליה ועל חוש ההומור שלך שהוא ערך מוסף וקשה לי לדמיין טיול קסום כזה אבל עם מדריך צנון....
כבר לפני שנתיים כשדליה שלחה לי תמונות ידעתי שאצא לטיול הזה ואני כל כך שמחה שהצלחתי לצרף חבורת ירושלמיות נחמדה וידידותית שכל אחת מהן הודתה לי על הרעיון לצאת אתי. מזג האויר היה לטובתנו, הגענו למקומות מיוחדים במינם ופגשנו אנשים נעימים ומסבירי פנים אבל אין ספק בכלל שהסיכום הוא התוצאה של הבחירה המוקפדת שלך, של הבדיקה המוקדמת ושל האיכפתיות יוצאת הדופן שכל דבר אכן יעמוד בציפיות שלך ושל נוסעיך.
התמזל מזלנו וזכינו בקבוצה מאירת פנים, שמחה ועליזה, רקדנו ועלצנו ועל כל אלה ריחפה רוחך הטובה שאליה התמזגו בטבעיות סטפן ואובידיו האלופים. קצת מצטערת שלא ביקשתי מסטפן שירים גם אותי לרכבת... נו... בפעם הבאה...
אני שמחה שבן זוגי החמוד הסתכל מלמעלה ואמר - וואללה מצאת פרטנרית נהדרת לריקודים ושמחת הלב... אני מבסוט...
ותגידי לאלי שאני לא שוכחת את השיחות אתו ובעיקר את הדאגה שלו למזוודות הנעלמות שלי תמיד... אהבתי אותו כבר מקבלת הפנים הנעימה שעשה לנהג שלנו כשבאנו אליכם.
שנתראה בשמחה ובששון ועד אז חגים וזמנים ומועדים לששון ובריאות לך ולמשפחתך..
חיבוק חם
ריקי
נב. הכתוב על דעת כל הקבוצה כמובן... ותוכלי לפרסם למי שתרצי...
טליאס יוסי ושושי, עכו
9/2018
לאה היקרה!
גיליתי באקראי את הפרסום של קא לה מאמא דרך הפיסבוק, נרשמנו עם הרבה חששות לגבי הטיול והקבוצה.
אני מתנצלת שלא אוכל לכתוב את כל התחושות והמחשבות(רק טובות), טעמים, ריחות, אגדות, אקטואליה, מיסטיקה, שילוב של עבר והווה,ניצול מקסימלי של יעד הטיול, קא לה מאמא לא מסתיים בקילומטרים אלא בזיכרון ובטעם שנישאר, ביקרנו בכל אתר ומעבר לתוכנית,טעמנו מעט מכל דבר, עלינו לגבהים נגענו בשלג,החזרת אותנו אחורה לימים של פעם, עם הטעמים של אמא, למדנו רזי המטבח הרומני, השכלנו מהידע הרחב. חכם סיני זקן אמר פעם ש"טיול הוא הדבר היחיד שאתה קונה שהופך אותך לעשיר יותר" ואכן לאחר חוויה של שמונה ימים, אנחנו מרגישים עשירים יותר אך עדיין לא מיליונרים. תודה על היותך מי שאת מקסימה, לבבית, חברה , אחות, תודה על הנתינה האין סופית המסירות, הדאגה, העזרה בכל רגע נתון במהלך הטיול, הארגון והסדר האווירה מהפרט הקטן ועד הגדול ,הטיסה, האוטובוס, המלונות, לוח הזמנים וניצול מקסימלי של הטיול.
תודה לאובדיו המדריך האחד והיחיד ,שהצליח בדרך מיוחדת לשתף אותנו בידע אינסופי, בהמון הנאה והומור.אובדיו הפתיע אותנו בכל מיני הפתעות שלא היו בתכנון והכל כמובן בדאגה סדר ומחשבה.
תודה לסטפן הנהג המקסים והחייכן , ששמר עלינו והביא אותנו למקום מבטחים, היה לא פשוט. סטפן דאג לאווירה נעימה באוטובוס וניקיון. אובדיו וסטפן היו חלק ממשפחה אחת גדולה ,בילינו, אכלנו, שתינו, רקדנו ,ימים והרבה שעות ביחד . היה שמח. סיפור הצלחה של קבוצה שהפכה למשפחה והפכה את הטיול לחוויה גדולה ,אנשים שמחים,מלאי חיים, חברים מקסימים כל אחד פשוט מלח הארץ. לאה היקרה נכון שכולנו אמרנו תודה וכמה נהנינו ובכל זאת בנימה אישית אוהבים אותך מחכים בהתרגשות לטיול הבא.
עמוס ושירי רחום
הגיע זמן סיכום הביקור האדיר ברומניה, בניצוחה של לאה גונן ואובידיו אוביו...שהתקיים בסוכות האחרון 2018. מכל הנסיעות שנסעתי אי פעם לטיולים מאורגנים, היה זה הביקור והסיור המשמעותי והשווה ביותר. כמובן שמה שעשה את זה, הורכב ממספר גורמים - משמעותיים והכרחיים. ראשית- המנצחת על הכל, אשה מופלאה, מלאה בתשוקה לחיים ולמה שהיא עושה, דואגת לכל פרט ויהיה השולי ביותר, מפנקת בצ'ופרים ובהפתעות לאורך כל הדרך, תמיד עם אוזן קשבת, חייכנית ופשוט נהדרת - היא לאה גונן. שנית - המדריך הנהדר שיודע כל כך הרבה על רומניה, על אנשיה ודרכיה, על העתיק והחדש, שמתעדכן בכל, שהביא אותנו לתוך ליבה של ארץ יפייפיה, מלאה באנשים מופלאים, אדיבים, חמים שמעניקים מהנשמה למבקרים בארצם, למדריך שמכיר את אנשי מדינתינו, כי היה פעם בישראל. גר בה כמה שנים טובות. אז אובידיו, או בפי רוב המטיילים - עובדיה😃 שלישית- הקבוצה שלנו. קבוצה הטרוגנית מופלאה ונהדרת, שהורכבה ממגוון הגילאים, נשים וגברים, ופעלה כקבוצה מאוחדת המכירה שנים, מה שקיצר תהליכים, מנע ויכוחים והנעים את השהות ביחד. ובל נשכח את הבייגלה...😍 ומעל לכל, ארץ יפייפיה, מזג אוויר אלוהי ומדהים - כמובן במיוחד בשבילינו...🤣 עדיין לא נחתתי...אני ברוחי שם בין הנופים המשגעים, לצד הצחוקים והכייף של היחד שלנו. תודה לכם כולכם...אתם בליבי...מקווה ומייחלת למפגש קרוב, מאחלת לנו לשמור על קשר ולא לשכוח אף אחד...♥️
אילנה שני
לאה אישה מיוחדת עם נתינה ענקית, מקצועית, ידע רב, כל טיול בחברת לאה - עולם ומלואו
אופרה לוין
לאה יקרה, פניתי אליך לפני מס' חודשים וביקשתי את עצתך בתכנון מסלול מותאם למשפחה וילדים, לרומניה. הזמנת אותי למשרד שלך, פתחת מפה והקדשת לי זמן והסברים, תוך שאת מקשיבה בקשב רב לצרכים שהעליתי. הנחית אותי מה להזמין קודם ולמה לתת את הדעת לאחר מכן והכל בחיוך והמון סבלנות. כעבור כמה ימים שלחת לי מסלול מפורט מחולק לימים, עם דגשים, טיפים וחלופות (למצבי גשם וכו'). עזרת לי לחשוב על מקומות לינה ומסעדות טעימות וווידאת איתי לאורך כל התהליך שהכל תפור וסגור והוספת כמה וכמה פעמים – 'מיכל אל תשכחי שאני זמינה, גם כשאתם שם לכל שאלה או התלבטות'. יצאנו לטיול עם ידיעה ברורה של מה בדיוק אנחנו הולכים לעשות ומאוד מהר הבנו שהדיוק שלך היה שם המשחק – הילדים היו מבסוטים, אנחנו היינו שמחים, המינונים היו מצוינים והכל בא על מקומו בשלום ובהנאה. אני רוצה להודות לך מכל הלב על ארגון טיול מקסים, מדויק ומותאם אחד לאחד לצרכים שלנו כמשפחה. שלך באהבה והוקרה
מיכל לסר אפלדורף
חזרנו מטיול קולינרי מדהים ברומניה. אני ממש ממליצה! מאוד כיף לחוות את השקט, הנופים והכפרים בצפון רומניה, בשילוב סדנאות אוכל רומני ביתי נהדר, לנשום אויר ופשוט להנות. בהחלט חוויה שונה וכיפית!
גלית נתן
ברצוני להודות לך בשמי ובשם רעייתי חווה על החוויה הנעימה שהייתה לנו בטיול לרומניה. חזרנו מטיול ברומניה באזור טרנסילבניה. הטיול היה מוצלח ביותר ונהנינו מאד. לא ניתן לתאר את הצלחת הטיול שעשינו מבלי לציין את ההדרכה שקבלנו ממך. לשמחתי, היינו צמודים למסלול שהצעת לנו, וכן לטיפים שרשמת לנו. וההנאה הייתה מלאה ושלמה. אני מניח שבטיול הבא שלנו לרומניה נשוב ונפנה לעצתך. תודה רבה
זאב אפל

"חזרתי אמש מתשעה ימים של טיול אוכל בנופי רומניה, טיול שמוציאה "קאלא-מאמא" של לאה גונן עם המדריך הישראלי המקצועי אובידיו נאן. השלוב המנצח של לאה ואובידיו, המסלול הירוק והמגוון, שכיות החמדה שאחוז קטן מהמטיילים הישראלים זוכה להגיע אליהם בטיול פרטי או בקבוצות טיול מאורגנות, הצימרים-הפנסיונים המיוחדים בפסגות או בכפרים המגישים אוכל מחומרי גלם טריים-אורגניים שנאספו בחצר הבית שעות בודדות קודם לכן ולעתים גם דקות ספורות לפני שעלו למחבת.

המוזיאונים הקטנים והייחודיים- מוזיאון העץ, מוזיאון כובעי הקש, המוזיאון הימי, מוזיאון הצייד, מוזיאון הביצים המצויירות, מוזיאון פופה. בתי הכנסת העתיקים, המפגשים עם האוכל ויוצריו המקומיים, סדנאות האוכל של לוקרצ'ה ושל וואנה-שתי נשים מדהימות. הכנת הבולז בכפר אצל הצ'ובאן, הקרמיקה השחורה, מכרה המלח, סכר ומעבר ההרים בביקאז, המבצרים סיגישוארה, סבטה, טורגו מארש העיר ההונגרית, מעבר ההרים בחלביצ'ה, המנזרים האדום והכחול, האגם האדום, הגולש ההונגרי שבבורזון, פוייאנה ברשוב, בושטיין וסיניה, שהפכו למסע חובק חוויות, במסגרת אינטימית (קאלא-מאמא) והדרכה מושלמת של אובידיו.

אני משאירה כאן המלצה חמה בלי שאסייג בה אף לא השגה אחת."

ריקי ברוך, בטעם של עוד, 2017

יעקב ביזינסקי, טיול בטעם של עוד, 2016
"הייתי מרוצה, ואני יוצא להרבה טיולים, חבל על הזמן, ההדרכה, הארגון, הקבוצה, הכל! אובידיו הוא גם מדריך וגם חבר, לא חוסך בהסברים, יצאתי מרוצה מאוד, הייתי נוסע שוב.."

טובה כהן, טיול בטעם של עוד, 2016
"טיול מהנה מאוד, יש מגוון ושפע, אין מילים! ההדרכה והיחס של אובידיו היו 100 אחוז, והליווי של לאה היה טוב מאוד, היא עשתה זאת יפה, גיוונה וסדרה הכל."

מירי אבן, 

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016

"מטיילים בקבוצה קטנה ותשומת הלב אישית. טיול רגוע ונעים בכייף ובנחת. אובידיו מתוק אמיתי, ומדריך מצויין!"

בני ליבוביץ', טיול טעימה ראשונה, 2016
"ישנו בצימרים של משפחות, כל הטיול מלא אוכל של בית, אובידיו מדריך מדהים, בן אדם ואישיות בעל ידע רחב ולאה היא רוח חיה! כולם השתתפו והיה כייף."

אילן סגל, טיול בטעם של עוד, 2016
"טיול מאורגן לתפארת, אחד טיולים הטובים שטיילתי בהם, אם קרה משהו, לאה דאגה ישר וטיפלה בכל דבר שצץ"

פרח לוי,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"קלאמאמא מיוחדת בזכות היחס האישי והליווי של לאה"

שושנה מילר,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"זהו טיול בסגנון אחר, הצטרפתי כיוון ועניינו אותי סדנאות הבישול. זוהי חוויה משפתחתית, ביתית. לאה מקסימה, היה כייף גדול, מאוד נהננו!"

חנה שגב, טיול בטעם של עוד, 2016
"הטיול מאופיין בנוחיות ורגיעה, לאה עזרה מאוד, ודאגה להכל בצורה יוצאת מן הכלל."

 

טובה סוויד,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"חוויה אחרת לגמרי! משתתפים בעלי אותם גילאים, קבוצה קטנה ומיוחדת"

 

בלהה הלחמי,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"ביקרתי ברומניה לפני 16 שנים, לא חשבתי שיש עוד מה לחדש לי וטעיתי, לאה עשתה זאת בצורה מצוינת ואם משהו לא היה בסדר מיד הייתה מטפלת! אין מה להשוות לטיולים אחרים, כשלאה מארגנת מסלול היא מבקרת בכל מקום לפני ולוקחת את המשתתפים רק למקומות שהייתה בהם ונהנתה"

כרמית שגיא, טיול טעימה ראשונה, 2015

"אהבתי בטיול שהוא מותאם לקצב שלי. יש אפשרות להיעזר בנהג לעצירות להתפנות כשצריך. מדריך מקסים ומעולה. אהבתי את כל הפינוקים שאת לאה ארגנת והרעפת עלינו. אהבתי את מסלולי הטיול, סדנאות האוכל, המקומות המיוחדים והיפים שהשתכנו בהם. בקיצור – אהבתי את כל מסגרת הטיול.
אהבתי את ההתחשבות האישית פתרון בעיות שצצו לי במהלך הטיול (נפילת סוכר, עצירות להתפנות, פתרון בעיה באמצע הטיול של חדרים). פתרונות שלך שלא אצא בהוצאה כספית נוספת חורגת אם זה אפשרי. בקיצור, את המאמא שלי.
לכל מקום לינה היה ייחוד משלו, אני לא מומחית ברומניה אבל אחרי הטיול הזה אני מוכנה עוד לחזור."

מירה שטרן, טיול טעימה ראשונה, 2015
השתתפתי בטיול הראשון של ca la mama. לקראת הטיול התקיים מפגש מקסים לתיאום ציפיות, להיכרות עם שאר חברי הקבוצה, מפגש באווירה נעימה שהבטיחה ואף קיימה שכך יהיה גם בטיול. הטיול היה מובנה ומושקע, הקבוצה הייתה מצומצמת ואיכותית. המארגנת הייתה קשובה ואמפטית.
בטיול שלנו אחת המטיילות נצרכה לטיפול רפואי, בלת"ם! המארגנת נתנה מענה הולם, אחראי ואיכותי בלי שהדבר יגרע מהפעילות המתוכננת של הקבוצה.
לאה פשוט מהממת, ברגע שצצה בעיה היא מיד פתרה אותה בצורה הכי טובה. אפשר לסמוך עליה ב100 אחוזים.
מעבר למפגש עם המקומיים במקומות נידחים וסיור באתרים התיירותיים המוכרים השתתפנו בסדנת בישול של מאכלים מקומיים שהיה בונוס מקסים (ואני הרחוקה מבישול כרחוק מזרח ממערב – ספגתי, נהניתי והוקסמתי).
אמליץ על טיול במסגרת ca la mama לכל מי שמחפש טיול מאורגן ברומניה. אזור נהדר, אוכלוסיה חמה, חדש וישן ומעל הכול – ארגון מצוין ומארגנת מ ד ה י מ ה!"

שוש חכמון, טיול טעימה ראשונה, 2015
"טיול מהנה, יפה וטוב, לאה דואגת ומשקיעה, היה לה זמן ותשומת לב לכל אחד, זהו טיול בוטיק בקבוצה קטנה, הכל מצא חן בעיני".

רות קלפוס, טיול טעימה ראשונה, 2015
אהבתי בטיול את התנאים הפיסיים המצוינים, האוטובוס, מקומות הלינה, האוכל. הדרכה מעולה ובמינון הנכון של אובידיו. ההדרכה וארגון של לאה מצוינים. כל שהובטח קויים במדויק. הנהג אדיב ומשרה ביטחון.
ההתאמה בין התנאים הפיסיים ודרישות המסלול לגיל ולכושר של ממוצע הגילאים בטיול. זה היה ממש "בול פגיעה". בכל מטר במסלול. אהבתי את המדרג מהכפר לעיר 'הקטנה'. ועד לעיר הגדולה.
הערך שהפקתי מהטיול: אנשים של ארץ ישראל היפה… להכיר תרבות של ארץ שהייתה זרה לי לחלוטין. להנות מחיוכם של המקומיים. להבין איזה אוצרות טבע ותרבות יש בה. להנות מהנוף המדהים מהטבע הפראי. לכל מי שישאל – אמליץ לצאת. להנות להכיר את המדינה.
ולסיכום – מתאם מלא וישר ואף יותר מזה, בין ההבטחות של לאה ואובידיו לביצוע בפועל בשטח. אמינות מלאה!!!! אם תחליטו להתמחות בעוד מדינה שעוד לא ביקרנו בה. נשמח לטייל אתכם שוב…"

אורית עמיקם, טיול טעימה ראשונה, 2015
אהבתי את התכנון המדוקדק יחד עם הגמישות וההתאמה לדרישות ובקשות האנשים.
אהבתי את המקומות הלינה הייחודיים והמשפחתיים, את השילוב של ביקור בערים, תצפיות נוף, מוזיאונים מיוחדים וסדנאות אוכל.
הערך המוסף שהפקתי מהטיול הוא היכרות עם קבוצה נהדרת של אנשים כולל לאה ואובידיו המדריכים. ובנוסף עבורי ועבור בעלי זה היה היכרות קרובה עם הנופים והתרבות של הורינו שנולדו וגדלו ברומניה.
הייתי ממליצה לחבריי לנסות טיול כזה מאחר שלא צריך לדאוג לשום דבר אלא לצאת וליהנות מיחס חם ואישי וטיול מהנה וייחודי שלא יקבלו בשום חברה גדולה או סוכנות נסיעות רגילה."

שלוימיק שמיר,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"היה מדהים, לא חשבתי שאראה נופים כאלה! ממליץ לכל הרומנים להצטרף למסלול"

ציפי פלדמן, טיול טעימה ראשונה, 2016
"הצטרפתי לטיול בעודי לא מכירה את רומניה כלל, הטיול היה נחמד מאוד. משפחתי קליל ונחמד."

לוסי סיבוני, טיול בטעם של עוד, 2016
"הכל היה פשוט נהדר! בתי המלון חמודים מאוד"

אורית נוי, טיול בטעם של עוד, 2016
"הגעתי לקלאמאמא דרך פרסום של חברה בפייסבוק, ותוך חצי שעה כבר סגרתי את ההשתתפות שלי בטיול, הכל קרה מהר, והייתי מרוצה מהכל."

נורית שטרן,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"שנים לא הייתי בטיולים מאורגנים, אבל קלאמאמא מיוחדת באינטימיות של הטיול, ביחס האישי ובאוטובוס מרווח".

ישראלה לוי, טיול טעימה ראשונה, 2015
"התנהלות רגועה וכיפית, הכול נעשה בקצב נעים ובאיכות והתחשבות בכול. הספקתי להבין לראות ולהתרשם וליהנות מכול מגוון הפעילות שבטיול…טעימה מכול דבר ונתנה תמונה שלמה ונהדרת. טיול מושלם, הכל במסגרת הציפיות, לאה משקיענית ומקסימה, ואם לנסוע ולסמוך על מישהו אז זו לאה!.
לחבריי ממליצה לבחור בטיול כזה במתכונת הזו…האיכות ההדרכה והחברותא שדרגו טיול זה ברמות."

יפה ביבס, טיול טעימה ראשונה, 2015
"אובידיו הוא בן אדם מקסים, לאה הייתה פשוט מצוינת, נהננו מאוד, היה מושלם!"

 עדנה יורמן,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"האווירה שלאה יצרה הייתה חמה, טובה ומקרבת, לא יכול להיות יותר טוב, טיול מוצלח מאוד!"

ניצה הרפז,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"טיול רגוע ונעים, לא רצים ממקום למקום, הכל בניחותא ובשקט. המדריך אובידיו הוא מדריך אגדה!"

רות קלפוס,

טיול טעימה ראשונה – 2015, טיול בטעם של עוד – 2016
"סמכנו על לאה, יש לנו קשר אישי לרומניה וההיכרות האישית עם לאה הבטיחה טיול טוב. קלאמאמא מיוחדת בהכל! המטען בין ההבטחות למימוש, ההפתעות שהיו רק לטובה, הקצב שהתאים לכל המשתתפים, כולל אלו עם מוגבלויות מסוימות".

שלומית חצב, טיול טעימה ראשונה, 2015
"הטיול היה מהמם מבחינת תכנון דאגה למשתתפים. היה לנו גם מזל בחברה טובים והיה נפלא שהקבוצה הייתה קטנה וממושמעת הרווח היה שלנו. רומניה יפיפייה, וסדנאות האוכל היו מלמדים ושונה מכל טיול, כייף ללמוד על אוכל אותנטי מקומי שהיה טעים.
היה טיול מסודר, בתי המלון היו נקיים ומטופחים, היה אוכל טוב בכפרים ובערים. לא ישנו בבתי מלון אבל הכל היה מיוחד. אובידיו ולאה דאגו לכל איד בצורה אישית, הם תכננו טיול יפה מאוד למקומות לא שגרתיים ומאוד מיוחדים."

טובה סוויד, טיול טעימה ראשונה, 2015
היות וזאת הייתה לנו פעם ראשונה טיול ברומניה פשוט חווינו חוויה מקסימה ונהדרת. הנוף מדהים ובעיקר הברוקולי של העצים שלא גמרתי להתפעל מהם. וזה תלוי גם בחברים שהיו אתנו והמדריכה המהממת שלנו וגם המדריך אובידיו שאין עליו. זה משהו שאין לו תחליף. כל הכבוד שמצאת מדריך כזה. כמובן שנהננו מהטיול, עובדה שאנחנו מצטרפים לטיול ההמשך. לחברים ששואלים אותנו, אנחנו ממליצים מכל הלב.
טיול מהנה מאוד, הכל היה בסדר, כל מה שראינו היה נפלא!"

ניצה עמבר, טיול טעימה ראשונה, 2015
"חליתי וחזרתי לאחר 4 ימים לארץ, בימים בהם טיילתי הארגון והטיול היו נהדרים, אין טענות!"

בלהה, טיול טעימה ראשונה, 2015
"הקבוצה הייתה קטנה ואינטימית. המארגנת דאגנית – אמא אווזה. עמדה בכל ההבטחות. היתה יצירתיות במהלך הטיול, והמלווה מקומי מקסים בהתנהלותו. הכרתי ארץ שלא ידעתי, ואמליץ לחברי רק במתכונת זו לנסוע.
אהבתי את האתרים, הפעילות בערבים., לימוד הבישול, הקבוצה הקטנה, מארגנת הטיול המדהימה והרגישה….המדריך המקסים והסובלן….
אני ממליצה לכולם לצאת איתכם, גם בגללכם וגם בגלל האתרים היפים…ושכחתי את המלונות מיוחדים…"

לפרטים והרשמה