אודות קא לה מאמא

טיולי בוטיק לרומניה בשילוב סדנאות אוכל, בהנהלת לאה גונן

שמי לאה גונן, ישראלית ששורשיה טמונים עמוק באדמת רומניה. את המצרכים להכנת התבשיל ששמו Ca La Mama התחלתי לאסוף במטבחה של אמא: בסלט החצילים שחיכה לנו בשובנו מהים, ב”ורניקס” שהונחו על השיש כחיילים כבמסדר ובאוסף המדהים של העוגות והעוגיות שהוכנו במטבחה של אמא ובניצוחה של סבתא ז”ל, לקראת פורים.

צפייה בתכנית "טעמים", שנושאה רומניה ובמיוחד בידי אישה הלשה בצק בקערת אלומיניום, המזכירות את ידי סבתי היו המניע לטיול הראשון לרומניה, לשורשים. מאז ביקרתי בה רבות, ארגנתי טיולי שורשים לחברים ואף עזרתי בתכנון מסלולים.

משחשבתי על קריירה שנייה, החלטתי לשלב את מה שאהוב עלי ומה שחשבתי שחסר בטיולים המאורגנים לרומניה: טיול בוטיקי של קבוצה קטנה ואינטימית באוטובוס מרווח, שני אנשי צוות מלווים והיכולת המיידית לשינויים והתאמה במסלול על פי הצורך.

המפגש עם אובידיו, ישראלי החי ברומניה שהוא גם מדריך מעולה, עזר להוציא את הרעיון לפועל.

עתה, משפרשתי מהחינוך וההוראה, אני מתפנה להגיש תבשיל מדהים לכל אדם המחפש טיולים מאורגנים מסוג אחר, לרומניה. טיולי חוויה, טיולי בוטיק עם תחושה בייתית; טיולי אוכל בנופי רומניה.

זהו טיול משמעותי, חוויתי, שמשלב את נופי רומניה המדהימים עם מטבחה המסורתי האקלקטי, המשובח והמתובל במסורת של קבלת פנים חמה ואוהבת.

תמונות מתוך טיולים

לפרטים נוספים והרשמה: 050-8338968

לפרטים נוספים והרשמה: